Množství

1 759 Kč 2 223 Kč
Cena bez DPH: 1 530 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Značka: Bodyflex Fitness
Kód výrobku: 208199
5 let na trhu
Ultrarychlá doprava
na nic nečekáme, odesíláme ihned
98 % zboží skladem
Levné poštovné od 45 Kč
nebo doprava nad 1 899 Kč ZDARMA
Odběrná místa
1 738 odběrných míst
po celé ČR i na Slovensku

Každý, kdo touží nebo potřebuje nabrat svalovou hmotu a sílu, je tento balíček od ideálním doplňkem k vašemu pravidelnému a tvrdému tréninku a stravě. Jedná se o extra silnou kombinaci 3 výrobků, které při dodržování pravidelného příjmu kvalitního jídla a při správném cvičení, vám pomůže dosáhnout cíle.

Co balíček obsahuje

SizeandSymmetry Impact N.O. III 400 g

Impact III N.O. je sehraný, čistý s transparentním složením navrhnutý předtréninkový nápoj tak, aby byl co nejefektivnější.Bodyflex Fitness Tri-Creatine 200 kapslíBodyflex Fitness Tri-Creatine 200 kapslí
TRI-Creatine obsahuje 3 formy kreatinu v ideálním poměru pro maximální růst svalů a síly. Během posledních deseti let proběhly stovky výzkumů, které se zaměřovaly na vliv kreatinu na fyzický výkon. Výsledky většiny z nich se shodly na tom, že suplementace kreatinu zřetelně zlepšuje fyzický výkon. Zdrojem energie pro kontrakci skeletálních svalů je adenosin trifosfát - ATP.


Bodyflex Fitness T-Anabol 300 kapslí | ONfit.czBodyflex Fitness T-Anabol 300 kapslí
Nejsilnější legální anabolický přípravek, který ovlivňuje hladinu testosteronu bez vedlejších účinků pro nárůst svalové hmoty. Testosteron je jeden z nejanaboličtějších hormonů v lidském těle. Cílem každého sportovce, který usiluje o nabrání kvalitní svalové hmoty, je přirozeným způsobem zvýšit hladinu vlastního testosteronu. Proto nastupuje na řadu T-Anabol, jehož účinky jsou podobné účinkům nelegálních prostředků s tím rozdílem, že se jedná o legální a bezpečné látky bez vedlejších účinků.

Doporučené dávkování

Ráno po probuzení, nejlépe na lačný žaludek, užívejte 5 kapslí T-Anabol. Cca 30 min. před tréninkem zapijte 4 kapsle Tri-Creatine a ve vodě rozmíchejte 1 odměrku Impact N.O. III. Ihned po tréninku zapijte další 4 kapsle Tri-Creatine. V noci těsně před spaním zapijte 5 kapslí T-Anabol. 


Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
Potřebujete pomoci?
Potřebujete pomoci?
Použijte náš chat!
Rychlá otázka?
Rychlá otázka?
Volejte 606 290 240!
...nebo nám pošlete e-mail
...nebo pošlete e-mail
obchod@onefit.cz