Množství

1 869 Kč 2 116 Kč
Cena bez DPH: 1 625 Kč
Dostupnost: Skladem
Značka: Bodyflex Fitness
Kód výrobku: 112081

Každý, kdo touží nebo potřebuje nabrat svalovou hmotu a sílu, je tento balíček od ideálním doplňkem k vašemu pravidelnému a tvrdému tréninku a stravě. Jedná se o extra silnou kombinaci 3 výrobků, které při dodržování pravidelného příjmu kvalitního jídla a při správném cvičení, vám pomůže dosáhnout cíle.

Co balíček obsahuje

Prom-in Nitrox Pump 750 g

Nitrox Pump s extrémně silnou kombinaci ingrediencí, která zvýší váš výkon a posune trénink na větší úroveň. Ideální nakopávač před tréninkovou záteží.Bodyflex Fitness Tri-Creatine 200 kapslíBodyflex Fitness Tri-Creatine 200 kapslí
TRI-Creatine obsahuje 3 formy kreatinu v ideálním poměru pro maximální růst svalů a síly. Během posledních deseti let proběhly stovky výzkumů, které se zaměřovaly na vliv kreatinu na fyzický výkon. Výsledky většiny z nich se shodly na tom, že suplementace kreatinu zřetelně zlepšuje fyzický výkon. Zdrojem energie pro kontrakci skeletálních svalů je adenosin trifosfát - ATP.


Bodyflex Fitness T-Anabol 300 kapslí | ONfit.czBodyflex Fitness T-Anabol 300 kapslí
Nejsilnější legální anabolický přípravek, který ovlivňuje hladinu testosteronu bez vedlejších účinků pro nárůst svalové hmoty. Testosteron je jeden z nejanaboličtějších hormonů v lidském těle. Cílem každého sportovce, který usiluje o nabrání kvalitní svalové hmoty, je přirozeným způsobem zvýšit hladinu vlastního testosteronu. Proto nastupuje na řadu T-Anabol, jehož účinky jsou podobné účinkům nelegálních prostředků s tím rozdílem, že se jedná o legální a bezpečné látky bez vedlejších účinků.

Doporučené dávkování

Ráno po probuzení, nejlépe na lačný žaludek, užívejte 5 kapslí T-Anabol. Cca 30 min. před tréninkem zapijte 4 kapsle Tri-Creatine a ve vodě rozmíchejte 1-2 odměrky Nitrox Pump. Ihned po tréninku zapijte další 4 kapsle Tri-Creatine. V noci těsně před spaním zapijte 5 kapslí T-Anabol. 


Milan Švehlík 06/02/2019
Nejlepší kombinace při nabíraní svalů. Ze začátku cvičení jsem tomu moc nerozuměl, ale i teď vím, že jsem koupil dobře a doma už mám druhý balíček. Výsledky jsou dost vidět.
Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
Potřebujete pomoci?
Potřebujete pomoci?
Použijte náš chat!
Rychlá otázka?
Rychlá otázka?
Volejte 776 646 171!
...nebo nám pošlete e-mail
...nebo pošlete e-mail
obchod@onefit.cz