+420 776 646 171 (Po-Pá: 9-18 hod)

Nákupní košík

Vyber měnu: CZK EUR


MyProtein BCAA 500 g

BCAA jsou potřebné k udržení svalové hmoty a studie prokázaly, že pomáhají zachovat zásoby glykogenu. Detailní informace

Produkt již bohužel není dostupný

Detailní popis MyProtein BCAA 500 g

Aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA) jsou leucin, isoleucin a valin. Ty jsou považovány za esenciální aminokyseliny, protože lidé nepřežijí, pokud by nebyly přítomny v potravě.

Na rozdíl od jiných aminokyselin - BCAA nejsou metabolizovány v žaludku, a místo toho se metabolizují přímo ve svalech. Tato jedinečná vlastnost znamená, že může dojít k budování svalové tkáně a zastavení katabolismu. Tyto jedinečné aminokyseliny (leucin, isoleucin a valin), nemohou být syntetizovány v těle, je třeba je proto tělu dodat, nezapomeňte, že jsou že jsou nezbytné pro váš růst.

Proč užívat BCAA

  • Pomáhá zachávat svalovou tkáň
  • Může pomoci k nárůstu čisté svalové hmoty

Doporučené dávkování

Jako doplněk stravy se doporučuje konzumovat 5 g 2-4x denně pro optimální výsledky. Nejlepší je BCAA instant konzumovat s 4-7 dcl vody nebo ovocné šťávy. 5 g odpovídá jedné kávové vrchovaté lžičce.

Nutriční hodnoty

v dávce (5 g)
L-Leucin 2000 mg
L- Isoleucin 1000 mg
L-Valin 1000 mg

Složení

BCAA (Leucine:Isoleucine:Valine), BCAA (Leucine:Isoleucine:Valine - v poměru 2:1:1), Kyselina citronová (berry blast ), Barviva: (červená řepa [berry blast příchuť], Anthocyanin [berry blast příchuť]), Ochucovadla sladidlo Sucralose®

Výrobce

Vyrobeno v EU