Tým profesionálů onefit.cz - postaráme se o vás

Naším cilem je především spokojenost našich zákazníků, snažíme se ke každému přistupovat individuálně a poskytovat kvalitní služby, od přehlednosti eShopu přes rychlé dodání objednaného zboží koncovému zákazníkovi až po poradnu, ve které odpovídáme na vaše dotazy.

Michal Rudzinskyj
Provozovatel internetového obchodu

Je odpovědná osoba za celý provoz internetového obchodu. Jeho snahou je, aby zákazníci eshopu byli co nejvíce spokojení a našli zde to, co hledají. Jestliže máte nějaké náměty na vylepšení eshopu, neváhejte mu napsat na email: obchod@onefit.cz

Michal Rudzinskyj - Provozovatel eShopu onefit.cz | onefit.cz
Martin Smutek - osobní trenér a výživový poradce | onefit.cz

Martin Smutek
Osobní trenér a výživový poradce

Martin je osobní trenér a výživový poradce, má na starosti tvorbu výživových a tréninkových plánů na mírupro naše zákazníky, kteří potřebují poradit s  životosprávou, tréninkem apod. a vyžadují profesionální přístup. Je držitelem certifikátu Instruktor fitness. Dříve soutěžil ve sportovní kulturistice, kde v juniorském věku získal titul absolutního mistra Moravy a Slezska a titul vicemistra České republiky v  kulturistice. Také reprezentoval Českou republiku na Mistrovství Evropy a světa. Své vědomosti v průběhu několika let postupně rozšiřoval o  další problematiky související s naším běžným životem a problémům, které nám způsobují. Připravuje pro vás encyklopedii cviků, ve které vám ukazuje správnou techniku cviků.

Matěj Ryšavý
Tvorba odborných článků

Matěj pro vás připravuje zajímavé články o výživě a tréninku, ve kterých se snaží předávat své zkušenosti návštěvníkům našeho internetového obchodu. Od útlého věku hrál závodně fotbal a provozoval další sporty. Po rakovině, která ho zasáhla ve 12 letech, se pomalu dostal ke kulturistice a fitness a tomuto sportu se nadále aktivně věnuje. Získal dvě bronzové medaile na Mistrovství Čech v kulturistice v letech 2013 a 2014. Stal se také reprezentem České republiky na mezinárodních soutěžích jako je třeba Mistrovství Evropy. Spolu s Martinem Smutkem pro vás připravuje encyklopedii cviků.
Matěj Ryšavý - tvorba odborných článků | onefit.cz
Michal Paďour - člen týmu ONEfit.cz | onefit.cz

Michal Paďour
Tvorba odborných článků, recenze sportovní výživy

Michal patří mezi degustátory doplňků stravy od A po Z. Jeho úkolem je testování nových produktů na e-shopu Onefit.cz, sdílení osobních zkušeností s produkty, škálové hodnocení a informací, které o doplňcích jako uživatelé očekáváte. Rád zkouší nové věci ohledně stravy, doplňků a tréninkových plánů a příjímá výzvy, které ho posouvají blíže za lepší a aktivnější postavou. Můžete ode něj očekávat více článků v podobě textu či video formě. Po celou dobu studia na Sportovnim gymnaziu se věnoval atletice (překážky a sprinty), také zde poprvé vyzkoušel posilování jako součást atletické přípravy. Stal se juniorským reprezentantem na 11 0 m a 400 m prekážek. Nyní se plně věnuje kulturistice, ale stále se snaží udržet v koncici a chodí běhat a když je potřeba zavodí.

Eva Simkovičová
Recenze sportovní výživy

Protože sportovní výživy je nepřeberné množství, snažíme se, aby se zákazníci dokázali v této oblasti orientovat. Eva se zaměřuje především na testování suplementů z naší nabídky, určené ženám. Po určité době užívání daného produktu pro vás napíše kompletní recenzi a nestranný názor. Tato vicemistryně republiky v bikiny fitness ráda zkouší nové věci jak v běžném životě, tak i ve cvičení a zdravém stravování. Ještě raději tyto poznatky předává dál, ať už svým známým, kamarádům nebo dalším lidem, kteří se zajímají o zdravý způsob života. Dobrá rada ohledně tréninků, správného stravování a volby suplementů člověku ušetří spoustu času, energie a v neposlední řadě i peněz.
Eva Simkovičová - Recenze sportovní výživy | onefit.cz

+ další pracovníci

Potřebujete pomoci?
Potřebujete pomoci?
Použijte náš chat!
Rychlá otázka?
Rychlá otázka?
Volejte 606 290 240!
...nebo nám pošlete e-mail
...nebo pošlete e-mail
obchod@onefit.cz