Množství

480 Kč 554 Kč
Cena bez DPH: 417 Kč
Dostupnost: Skladem
Značka: Scitec Nutrition
Kód výrobku: 1031

Scitec Creatine Monohydrate podporuje výkonnost, sílu, proteosyntézu a zvyšuje objem svalů. 95% kreatinu, který se vyskytuje v těle, se nachází ve svalové tkáni.

Scitec Creatine Monohydrate je organická kyselina obsahující dusík, která se vyskytuje v těle obratlovců. 95% kreatinu, který se vyskytuje v těle, se nachází ve svalové tkáni. Tyto buňky dokáží v sobě uskladňovat větší množství kreatinu, než jaké dokážeme přijmout v normální stravě, nebo než je schopno si naše tělo syntetizovat.

Doplněním kreatinu naše svaly budou schopny uskladnit více kreatinu. Je vědecky dokázáno, že minimální množství 3 g kreatinu na den podporuje výkon při cvicích s krátkým časem trvání, s výbušnou silou a s velkou intenzitou, jako je například posilování nebo intervalový kardio trénink.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 dávku rozpustného nápojového prášku ve 400 ml tekutiny. Pro dosáhnutí pozitivních účinků kreatinu je potřebné zabezpečit jeho příjem v hodnotě 3 gramů. Doporučuje se užívat na lačný žaludek a také po tréninku s jednoduchými sacharidy. V nasycovací fázi (v prvním týdnu) je nutné přijmout 1/3 hodnoty tělesné hmotnosti vyjádřené v gramech. Ve fázi udržovací je nutné do organismu přijmout poloviční množství kreatinu jako u fáze nasycovací. Vypočítané množství přijatého kreatinu je nutné během dne rozdělit do více dávek tak, že jedna dávka by neměla přesáhnout množství 10 g.

Obsah složek

  v 5 g
Creatine Monohydrate 5 000 mg

Složení

Creatine Monohydrate.

Upozornění

Stejně jako u všech cvičení a stravovacích programů, poraďte se nejprve se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyrobeno v zařízení, které zpracovává mléko, sójové a vaječné bílkoviny a lepek, arašídy.

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
Potřebujete pomoci?
Potřebujete pomoci?
Použijte náš chat!
Rychlá otázka?
Rychlá otázka?
Volejte 776 646 171!
...nebo nám pošlete e-mail
...nebo pošlete e-mail
obchod@onefit.cz