+420 776 646 171 (Po-Pá: 9-18 hod)

Nákupní košík

Vyber měnu: CZK EUR


Oblečení do posilovny

Zaměstnání, volnočasové aktivity i společenské akce provází každého z nás. Všichni se chceme cítit dobře, sebejistě a upraveně, protože šaty dělají zkrátka člověka. Výjimkou není ani posilovna. Jak se do ní co nejlépe obléci?

Sportovní oblečení značky NEBBIA | onefit.cz

Základem je vyprané a čisté pohodlné oblečení primárně určené pro sport. Jen těžko se nám totiž bude na strojích či dokonce s činkami stoprocentně dobře trénovat například v džínsech nebo formální košili. Trička do posilovny ať už pánská nebo dámská, vyrobená ze savých materiálů nám dobře pomohou s přemírou potu při intenzivním tréninku, mikina s dlouhými rukávy zase dobře poslouží v chladnějším prostředí a navíc vytvoří příznivější tepelné klima pro často citlivé loketní klouby. V parném létě zase najdou opodstatnění úspornější střihy, jako jsou například dámská nebo pánská tílka. Za vyzkoušení stojí i oblečení z funkčních materiálů zajišťujících prodyšnost a optimální odvod potu. Zapomínat bychom neměli ani na vhodnou obuv. Správně vybrané boty do posilovny nám pomohou se stabilnějším postojem, který je tolik důležitý zejména při cvičení s volnou zátěží.

Sportovní oblečení značky NEBBIA | onefit.cz

Toho, co ke cvičení potřebujete, není opravdu mnoho. Pěkné a dobře zvolené kvalitní fitness oblečení vám nejen vydrží řádu měsíců či dokonce let, ale díky nově pořízenému kousku budete mít i mnohem větší chuť do dalšího tréninku. Zbývá už jen zmínit, že sebedokonalejší módní výtvor za vás sice neudělá ani jedno opakování navíc, zato vám pomůže k dobrému pocitu, lepší motivaci a navodí ve vás tu pravou sportovní atmosféru.

Karel Šefivý - člen týmu ONEfit.cz | onefit.cz„Ve stovkách článků uveřejněných na internetových stránkách Světa kulturistiky a v několika vydaných publikacích ze stejnojmenného vydavatelství jsem se vždy snažil přinášet vám čtenářům co nejzajímavější, nejpraktičtější a nejsrozumitelnější informace. Budu rád, pokud si je se zájmem přečtete nově i zde na Onefit.cz.“

Karel Šedivý,
člen týmu ONEfit.cz

Máte nějaký dotaz k tomuto tématu? Napište nám.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Novinky na e-mail

Kvalitní dámské legíny na cvičení

Kvalitní dámské legíny na cvičení

Dámské elastické legíny zaručují špičkové vlastnosti, které ocení každá žena nejen při sportovních aktivitách, ale také při běžném nošení.

Oblékni se stylově (nejen) do posilovny

Oblékni se stylově (nejen) do posilovny

Výstřední kompresní triko značky Fixgear nabízí skvělé vlastnosti, které ocení každý sportovec.