Jak se donutit cvičit?

Jak se donutit cvičit?

Dobrý den, mám veliký problém a asi nebudu sám. Vždy se nadchnu pro cvičení, nějakou dobu cvičím, ale časem z toho vypadnu a už se mi nechce. Mám pak problém znovu začít. Jak se donutit cvičit a nepřestat?

Nejsem si úplně jistý, zda jsem ten pravý člověk, který je oprávněný na tuto otázku odpovídat, neboť mi to přijde už jako téma na profesinálního „motivátora“. Pokusím se alespoň na chvíli se jím stát. Pokud jste začátečník, doporučuji najít si kvalitního trenéra, který by vám měl umět být oporou a učitelem ve vašich začátcích v posilovně. Dále také opravdu dobří trenéři umějí být zároveň skvělými motivátory a možná i vašimi vzory, jak k životu ve fitness přistupovat a nejen co se týče stravy, sportovní výživy a cvičení, ale i myšlení! Ale samozřejmě tak základní a prvotní myšlenka a touha musí vycházet z vás. Z vaší hlavy, duše a srdce. Kvalitní trenér by také měl garantovat výsledky svojí práce s vaším tělem, tak jak to vy požadujete, za předpokladů dodržení všech pravidel, která k tomu samozřejmě patří. S trenérem si nastavte reálné cíle v reálných časových horizontech a k nimi společnými silami kráčejte! Neměla by pro vás být lepší motivace než vaše výsledky, které budete vaše tvrdá práce přinášet.

Takže hlavu vzhůru, motivaci nastartovat na maximum, touhu po výsledcích nechat vyplout na povrch a teď už vám jen přeji šťastnou cestu za vašimi cíli v oblasti formování postavy či změny a následného udržení životního stylu!

Matěj Ryšavý - člen týmu ONEfit.czNejen moji snahou, ale také snahou internetového obchodu onefit.cz, je svým zákazníkům předávat kvalitní užitečné rady a informace, které jim pomohou přiblížit se ke svým sportovním cílům z jakéhokoliv odvětví a na jakékoliv úrovni. A protože informací není nikdy dost, můžete je čerpat z našich článků, recenzí, receptů a videí, které pro vás pravidelně připravujeme.

Matěj Ryšavý,
člen týmu ONEfit.cz                          

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *