ONEfit recenze – Prom-in (Promil) Shape Mash Protein 500 g

ONEfit recenze - Prom-in (Promil) Shape Mash Protein 500 g

Po dřívějším testování Shape Protein 570 g od společnosti Prom-in jsem se velice těšila na jejich další výrobek, který jsem mohla vyzkoušet v minulých dnech, a který nese název Shape Mash Protein. Jedná se o produkt z edice zaměřující se na ženy a dívky, který je vhodný jak do běžného jídelníčku, tak i do redukčního plánu při snaze snížit svou váhu.

Shape Mash Protein výborně chutná

Co si tedy pod pojmem Shape Mash Protein můžeme představovat? Jde o ovesno-ječnou kaši, která je k dostání ve dvou příchutích čoko-kokos a jablko se skořicí. Po předchozí dobré zkušenosti s proteinem od stejnojmenné značky, jsem byla více než zvědavá, jak bude tato ovesná kaše chutnat a jestli splní má očekávání. Musím říci, že ani tentokrát výrobce nezklamal. Testovaná příchuť čoko-kokos mě hned při prvním ochutnání nadchla. Už samotná vůně ovesné kaše po otevření balení mě přesvědčila o tom, že výrobce Prom-in opravdu uhodil „hřebíček na hlavičku“ a vytvořil něco nového, co jsem doposud na trhu doplňků nevyzkoušela.

Prom-in Shape Mash Protein - recenze | onefit.czVýhody novinky Shape Mash Protein

Hlavní předností kaše je její rychlá a snadná příprava. Stačí dát cca 5 polévkových lžic Shape Mash do misky, zalít horkou vodou (ne vroucí, aby se nezničily potřebné látky), chvíli promíchat a snídaně je na světě! Jiné dny jsem si místo snídaně připravovala kaši na svačinu (ať už dopolední nebo odpolední – předtréninkovou) a i v tomto případě to byla perfektní volba.

Má skvělé složení

Podíváme-li se na tabulku nutričních hodnot, zjistíme, že instantní kaše má optimální rozložení bílkovin (32 %)sacharidů (35%) a tuků (12%). Co stojí jistě za zmínku, je množství cukrů obsažených v jedné dávce (1,2 g). Toto množství výrobce rozhodně nepřehnal, za což mu dávám velké plus. Další výhodou je i vyšší podíl vlákniny v každé porci Shape Mash. Zajímavou (a pro mnohé z nás neznámou) složkou je guarová guma(polysacharid), která patří mezi rozpustné vlákniny, a která je našemu tělu prospěšná. Zpomaluje vylučování ze žaludku, čímž zvyšuje pocit sytosti. Dále brání vstřebávání cholesterolu a tuků ze střeva. Představuje tak vhodný doplněk v boji proti obezitě, cukrovce a zvýšené hladině cholesterolu.

Nutriční hodnoty

ve 100 g v 1 porci (50 g)
Bílkoviny 32 g 16 g
Sacharidy 35 g 17,5 g
z toho tuky 3 g 1,5 g
Tuky 12 g 6 g
z toho nas. mast. kyseliny 9 g 4,5 g
z toho MCT tuky 3 g 1,5 g
Vláknina 10 g 5 g
Sůl 0,1 g 0,05 g
Beta-glukany 1,7 g 0,85 g
Acetyl Carnitin 1,5 g 0,75 g
Extrakt zeleného čaje 1,5 g 0,75 g
Energetická hodnota 1 590 kJ / 345 kcal 795 Kj / 172 kcal

Závěrem

Instantní kaše Shape Mash Protein 500 g na mě udělala výborný dojem jak z hlediska nutričního složení, tak i výbornou chutí, která se nedá srovnat s obdobnými výrobky na našem trhu. Můžu říci, že pro mě představuje optimální zdroj živin a energie pro každý den. Všem, co mají rádi ovesné a jim podobné kaše, tuto vysokoproteinovou dobrotu doporučuji vyzkoušet a věřím, že si ji hned zamilujete.

Eva Simkovičová - člen internetového obchodu onefit.cz | onefit.cz„Ráda zkouším nové věci jak v běžném životě, tak i ve cvičení a zdravém stravování. Ještě raději tyto poznatky předávám dál, ať už svým známým, kamarádům nebo dalším lidem, kteří se zajímají o zdravý způsob života. Dobrá rada ohledně tréninků, správného stravování a volby suplementů člověku ušetří spoustu času, energie a v neposlední řadě i peněz. Proto jsem ráda, že se mohu prostřednictvím internetového portálu Onefit.cz stát součástí týmu lidí, kteří se zaměřují na sportovní problematiku, fitness a bodybuilding v širším měřítku a přináší kompletní souhrn sportovní výživy, doplňků a publikací. Já sama, jakožto závodnice bikiny fitness, využívám nejen nabídky doplňků, které potřebuji ke své přípravě na závody, ale čerpám i z článků a publikací, které jsou volně přístupné na těchto stránkách, a které poskytují mnoho užitečných rad a tipů pro každého. “

Eva Simkovičová,
člen týmu ONEfit.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *