ONEfit recenze – Prom-in (Promil) Shape Protein 570 g

ONEfit recenze - Prom-in (Promil) Shape Protein 570 g

Před pár dny se mi naskytla příležitost otestovat, vyzkoušet a zhodnotit protein pro ženy Shape Protein od společnosti PROM-IN a já vám mohu dnes přinést bližší informace a ohodnocení tohoto doplňku stravy.

Shape Protein ocení každá žena

Již na první pohled je jasné, pro koho je tento protein určen a na jakou cílovou skupinu se výrobce zaměřuje – na dívky a dámy, které hledají v dnešní nabídce doplňků stravy něco právě pro sebe. Pomineme-li úžasně vypadající obal, který nadchne snad každou dámu, a přečteme si složení proteinu, záhy zjistíme, že se jedná o klasický protein, který obsahuje prakticky stejné nutriční hodnoty, jako kterýkoliv jiný protein na trhu. Avšak jsou zde určité odlišnosti, které všechny ženy ocení.

Prom-in Protein Shape - recenze | onefit.czVýhody novinky Shape Protein

Hlavní výhodou proteinu je jeho snížený obsah tuku, což je z mého pohledu pozitivní snad pro každou dívku, která se snaží udržovat v kondici nebo shodit pár kilo. Vypitím proteinu tedy doplníme potřebné látky (bílkoviny, sacharidy, vlákninu atd.), ale nezatížíme tělo zbytečně velkým množstvím tuku. V tom vidím velkou výhodu a přednost Shape Proteinu. Co se týče množství cukrů, ani zde to výrobci (díky bohu) nepřehnali. Protein je sladký tak akorát.

Příchuť pistácie byla pro Evu Simkovičovou příjemným překvapením

Eva Simkovičová - recenze na Prom-in Shape Protein | onefit.czTestované příchuti (pistácie) jsem se zprvu bála, protože nepatří k mým nejoblíbenějším, ale po prvním ochutnání jsem byla příjemně překvapená a protein do mě padl během minuty. I v kombinaci s vločkami, které si dávám k svačině a které míchám právě s proteinem, obstál na výbornou a nemohu mu nic vytknout. Byl jednoduše výborný. Cítila jsem v něm vůni mandlí a marcipánu. Trošku jsem se obávala, jak mi protein sedne, ale žádná negativa jsem nezaznamenala.

Závěrem

Po necelém týdnu testování jsem s tímto proteinem nadmíru spokojená a můžu ho všem s klidem doporučit. Výrobce navíc nabízí i variantu čokoláda nebo karamel, takže možnost vyzkoušet další příchutě je více než lákavá.

Nutriční hodnoty

Ve 100 g V porci (30 g)
Energetická hodnota 1653kJ / 374kcal 495Kj / 112kcal
Bílkoviny 57 g 17 g
Sacharidy 12,6g   3,7g
Z toho cukry  4,6g 1,3g
Tuky 13,5g 4g
Z toho nas. mast. kyseliny 11,6g 3,4g
Vláknina 8,7g 2,6g
Sůl 0,3g 0,09g
MCT tuky 6,7g 2g
Acetyl carnitin 1g   0,3g
Extrakt zeleného čaje 0,5g 0,1g

Složení

Women Pro-complex (CFM syrovátkový proteinový koncentrát 38% – mléko, sójový lecitin, nativní micelární kasein 16%, vaječný albumin 13%), odtučněný kakaový prášek (9,8%) – sójový lecitin, strouhaný odtučněný kokos (9,8%) – ořechy , Fiber-complex (guarová guma, probiotická vláknina inulín), MCT tuky, čokoládové aroma, acetyl carnitin, extrakt zeleného čaje, náhradní sladidla sukralosa a neohesperidin E959, trávící enzymy bromelain a papain.

Eva Simkovičová - člen týmu internetového obchodu ONEfit.cz„Ráda zkouším nové věci jak v běžném životě, tak i ve cvičení a zdravém stravování. Ještě raději tyto poznatky předávám dál, ať už svým známým, kamarádům nebo dalším lidem, kteří se zajímají o zdravý způsob života. Dobrá rada ohledně tréninků, správného stravování a volby suplementů člověku ušetří spoustu času, energie a v neposlední řadě i peněz. Proto jsem ráda, že se mohu prostřednictvím internetového portálu Onefit.cz stát součástí týmu lidí, kteří se zaměřují na sportovní problematiku, fitness a bodybuilding v širším měřítku a přináší kompletní souhrn sportovní výživy, doplňků a publikací. Já sama, jakožto závodnice bikiny fitness, využívám nejen nabídky doplňků, které potřebuji ke své přípravě na závody, ale čerpám i z článků a publikací, které jsou volně přístupné na těchto stránkách, a které poskytují mnoho užitečných rad a tipů pro každého. “

Eva Simkovičová,
člen týmu ONEfit.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *