Proteinové palačinky Prom-in recenze, recept

Proteinové palačinky Prom-in recenze, recept

Firma Prom-in opět ukazuje, že na trhu se sportovní výživou je na pravém místě. Kromě řady Essential LineBasic Line a Woman Line, rozšířil svůj sortiment o Fitness Food. Tuto řadu zdobí Proteinové palačinky, které jsou čerstvou novinku na trhu. Samozřejmě jsme neodolali pokušení a ihned je museli vyzkoušet. Pojďme se tedy blíže podívat na příchuť čokoláda s kokosem.

Co ve směsi proteinových palačinek najdeme

Když se podíváme na složení, zjistíme, že neobsahuje žádnou pšeničnou mouku, rafinovaný cukr ani olej jako tomu je u některých konkurenčních proteinových palačinek. Bílá mouka je nahrazena ovesnou mokou, dále zde z komplexních sacharidů najdeme ovesné vločky, které jsou při rozmíchání a při usmažení na palačince vidět. Z proteinové složky je zastoupen syrovátkový koncentrát, micelární kasein a sušené vejce. Obsahem palačinek je také kokos a odtučněný kakaový prášek. Sladkou chuť nám dodává sladidlo sukralóza.

Internetový obchod ONEfit.cz doporučuje Proteinové palačinky od f. Prom-in

Palačinky se snadno připravují a chutnají báječně

Jestliže jste někdy ochutnávali například Shape Protein, nebo Shape Mash Protein, asi vám bude více než jasné, že i na chuti proteinových palačinek si dali výrobci záležet. Po otevření pixly jsme byli příjemně překvapení úžasnou vůní pravé čokolády a kokosu. Příprava byla velmi snadná, ale určitě není možné se držet instrukcí dle výrobce, který udává, že musíte rozmíchat cca 60 ml vody s 60 g prášku. Pokud se budete držet instrukcí výrobce, vznikne vám tuhá hmota, kterou možná tak na pánvi připálíte. My doporučujeme použít tolik vody, dokud se neudělá řidčí konzistence. Tu pak nalijete v tenké vrstvě na rozpálenou pánev a během chvilinky je proteinová palačinka hotová. Tímto to však končit nemusí. Na palačinky si může nakrájet třeba ovoce, nebo si je natřít ovocnými džemy, dipy a různými krémy. Samozřejmě vše v rámci zdravé výživy.

Proteinové palačinky jsou vhodné i do diety

Ten, kdo se usilovně snaží shodit několik kilogramů přebytečných tuků, si může proteinové palačinky klidně dopřát, aniž by měl výčitky svědomí. Díky skvělému složení, chuti a rychlé přípravě, tyto proteinové palačinky rozhodně doporučujeme. 

Michal Paďour - člen týmu ONEfit.czRád zkouším nové věci ohledně stravy, doplňků a tréninkových plánů a příjímám výzvy, které mě posouvají blíže za lepší a aktivnější postavou. Můžete ode mne očekávat více článků v podobě textu či video formě. Mým cílem je předávat objektivní a skutečné informace o sportovní výživě v podobě recenzí, aby se lidé dokázali orientovat. Se svými poznatky a postřehy v oblasti sportu a zdravého životního stylu se vždy rád podělím.

Michal Paďour,
člen týmu ONEfit.cz                          

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *