Smartlabs 100% Whey Tasty Protein recenze

Smartlabs 100% Whey Tasty Protein recenze

Krátce poté, co jsme značku Smartabs zařadili do našeho eshopu, jsme dostali 2 produkty na testování. Jeden z nich byl již zmiňovaný 100% Whey Tasty Protein. Značku na trhu registrujeme již delší dobu, ale s žádným produktem jsme do styku zatím nepřišli. O to více jsme se těšili, až ji budeme moci vyzkoušet a zhodnotit.

ONEfit.cz doporučuje Smartlabs 100% Whey Tasty Protein | onefit.cz

Kompletní recenzi uvidíte na videu níže, ale jen bych rád zmínil a vypíchnul chuť tohoto proteinu. Očekával jsem protein s příliš sladkou a aromatickou chutí, kterou nabízí většina výrobců. Po rozmixování a ochutnání jsem byl velmi mile zaskočen, neboť chuť byla naprosto delikátní. Chutná to, jako když si umixujete mléko s ovocem (ovocný shake). Protein nemá tu typickou přeslazenou a umělou chuť, což považuji za pozitivní hlavně v tom, že se na něj budete těšit a dá se pít dlouhodobě, aniž byste střídali jiné značky nebo příchutě. V proteinovém prášku najdeme také drcené sušené ovoce. Není slazen aspartamem ani acesulfamem.

Smartlabs 100% Whey Tasty Protein recenze video

Michal Paďour - člen týmu ONEfit.cz | onefit.cz„Rád zkouším nové věci ohledně stravy, doplňků a tréninkových plánů a příjímám výzvy, které mě posouvají blíže za lepší a aktivnější postavou. Můžete ode mne očekávat více článků v podobě textu či video formě. Mým cílem je předávat objektivní a skutečné informace o sportovní výživě v podobě recenzí, aby se lidé dokázali orientovat. Se svými poznatky a postřehy v oblasti sportu a zdravého životního stylu se vždy rád podělím.“

Michal Paďour,
člen týmu ONEfit.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *